18 lip 2022

SMS, który Państwo otrzymali został wygenerowany automatycznie z naszego dziennika elektronicznego, prosimy na niego NIE ODPOWIADAĆ (i nie dzwonić na ten nr telefonu). W razie pytań związanych z wakacyjną akcją prosimy kontaktować się z trenerem Michałem Totczykiem (tel. 696 946 440).

Poniżej kilka istotnych spraw organizacyjnych, z którymi należy zapoznać się przed pierwszymi zajęciami:

 1. Akcja “Lato z judo” czyli bezpłatne treningi judo dla osób, które wcześniej nie trenowały tego sportu będą odbywały się w Akademickim Centrum Sportu Politechniki Białostockiej przy ul. Wiejskiej 41 w Białymstoku (pierwsze zajęcia 2.08.2022) w godzinach:
  • 17:00-17:45 – roczniki 2016-2017
  • 18:00-19:00 – roczniki 2012-2015
 1. W przypadku rodzeństw z różnych roczników istnieje możliwość uczestnictwa w jednej grupie (ustalenia takie można będzie poczynić na pierwszych zajęciach).
 2. W bezpłatnych zajęciach mogą brać udział wyłącznie osoby, które wcześniej zapisały się przez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej.
 3. Na pierwsze zajęcia należy przynieść ze sobą wydrukowaną i wypełnioną deklarację DEKLARACJA DO POBRANIA). Wypełnienie jej nie wiąże się jeszcze z przynależnością do Klubu ani z obowiązkiem wniesienia opłat. Zawiera się w niej m.in. pisemna zgoda rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka w naszych zajęciach. Dopiero po zgłoszeniu chęci udziału w regularnych treningach i przynależności do społeczeństwa KJPB Zarząd podejmie decyzję o przyjęciu i obowiązku opłat członkowskich.
 4. Zajęcia będą miały charakter zapoznawczy z judo z dużą ilością ćwiczeń ogólnorozwojowych, zabaw, gier oraz nauki bezpiecznych upadków.
 5. Na pierwszy trening należy przyjść 10 minut wcześniej, aby spokojnie zapoznać się z obiektem (szatnią) oraz trenerem prowadzącym.
 6. Osoby spóźnione niestety nie będą mogły dołączyć do treningu w danym dniu.
 7. Nie trzeba mieć specjalnego stroju do judo (judogi), wystarczą długie spodnie zakrywające kolana (dresy, legginsy) bez zamków i guzików oraz krótka koszulka (t-shirt bez zamków i guzików).
 8. Na treningu judo niedozwolone jest posiadanie założonej biżuterii (zegarek, łańcuszek, kolczyki, bransoletki, pierścionki itp…) PRZED treningiem należy wszystko zdjąć.
 9. W przypadku długich włosów należy związać je gumką/frotką BEZ żadnych twardych ozdób, trzeba również ZDJĄĆ wszystkie spinki/wsuwki.
 10. Każdy uczestnik obowiązkowo powinien mieć swoje klapki (do przejścia z szatni na matę) i wodę mineralną (najlepiej podpisaną).
 11. Na salę treningową, można wejść wyłącznie w obecności trenera.
 12. Po zakończonych w sierpniu zajęciach będzie możliwość kontynuacji regularnych treningów w naszym Klubie w następujących miejscach w Białymstoku:
  • ul. Wiejska 41 – Akademickie Centrum Sportu Politechniki Białostockiej
  • ul. Węglowa 8 – Białostocki Ośrodek Wschodnich Sztuk Walki
  • ul. Słonimska 47/1 – Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
  • ul. KEN 1A – Szkoła Podstawowa nr 12
  • ul. Radzymińska 11 – Szkoła Podstawowa nr 26

W przypadku chęci zapisania dziecka na regularne treningi judo od września należy wybrać odpowiadającą filię Klubu i zgłosić się do trenera prowadzącego sierpniowe treningi w celu zapisu.

Wysokości składek członkowskich i innych opłat obowiązujące w sezonie 2021/2022 (w sezonie 2022/2023 wysokości opłat mogą się zmienić) OPŁATY W KLUBIE JUDO POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ

Chcesz wiedzieć więcej dlaczego warto trenować judo? Przeczytaj tutaj: DLACZEGO WARTO TRENOWAĆ JUDO

Zapisy na zajęcia Lato z judo prosimy dokonywać przez formularz: https://kjpb.sportsmanago.pl/rekrutacja 

Wybieramy grupy LATO Z JUDO: Ilość miejsc ograniczona!