Strefa Rodzica

Strona główna » Aktualności » Strefa Rodzica
23 sty 2021

Pragniemy Państwa poinformować, iż wykorzystując możliwości używanego przez nas systemu zarządzania klubem – planujemy uruchomić STREFĘ RODZICA. Każdy z rodziców (i dorosłych członków klubu) korzystając z tego panelu miałby dostęp do danych związanych ze szkoleniem takich jak: frekwencja, saldo opłat (składek), informacje o obozach i inne. Aby uzyskać dostęp do takiego panelu – prosimy o przesłanie smsem do trenera/trenerki prowadzącego szkolenie – imienia i nazwiska zawodnika/zawodniczki oraz aktualnego adresu mailowego. Numery telefonów do trenerów/trenerek dostępne są w zakładce KONTAKT, a informacje o trenerach/trenerkach poszczególnych grup znajdziecie w zakładce HARMONOGRAM.

Do 25.01.2021 czekamy na wasze adresy mailowe. Gdy tylko trenerzy wprowadzą wasze dane – od razu będziecie mogli korzystać z panelu.

Jak korzystać ze STREFY RODZICA krok po kroku:

  1. Wejdź na www.sportsmanago.pl
  2. Z paska menu wybierz STREFA RODZICA
  3. W okienku AKTYWUJ KONTO RODZICA wpisz adres e-mail, który został wysłany trenerowi
  4. Wejdź na swoją skrzynkę pocztową i kliknij w link aktywacyjny
  5. Postępuj zgodnie z instrukcją z linku

W razie problemów z aktywacją konta kontaktuj się z trenerem prowadzącym.

Aktualizacja sald państwa opłat powinna nastąpić na początku lutego 2021. Prosimy o wyrozumiałość. W przypadku wątpliwości w kwestiach składek prosimy o kontakt z trenerem Piotrem Klimowiczem (tel. 509 999 209).