Strona główna » Treningi » Harmonogram

AKADEMICKIE CENTRUM SPORTU POLITECHNIKI BIAŁOSTOCKIEJ

Białystok, ul. Wiejska 41, Sala Sportów Walki (zobacz salę ćwiczeń)

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:30
Wszystkie grupy
Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
(ul. Wiejska 41)
09:30
11:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
Wszystkie grupy
Randori dla wszystkich grup: rocznik 2002 i starsi
(ul. Wiejska 41)
11:00
13:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
16:15
Grupa 7 - kontynuacja + naborowa 5-6 lat
16:15
17:00
prowadzący: Justyna Kojro
Grupa 6 - kontynuacja
16:15
17:15
prowadzący: Justyna Kojro
Grupa 7 - kontynuacja + naborowa 5-6 lat
16:15
17:00
prowadzący: Justyna Kojro
Grupa 6 - kontynuacja
16:15
17:15
prowadzący: Justyna Kojro
16:30
Grupa 4 - naborowa 7-9 lat
16:30
17:30
prowadzący: Dorota Żywno
16:45
17:00
Grupa 2 - zaawansowana
17:00
18:15
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
Grupa 4 - naborowa 7-9 lat
17:00
18:00
prowadzący: Dorota Żywno
17:15
Grupa 5 - kontynuacja
17:15
18:15
prowadzący: Justyna Kojro
Grupa 5 - kontynuacja
17:15
18:15
prowadzący: Justyna Kojro
17:30
Grupa 2 - zaawansowana
17:30
18:45
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
17:45
18:00
Grupa 1 - wyczynowa
(z grupą 2)
18:00
20:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro

Grupa 2 - zaawansowana
(z grupą 1)
18:00
20:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
18:15
Grupa 1 - wyczynowa
18:15
20:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
Grupa 8 - kontynuacja
18:15
19:15
prowadzący: Artur Połocki
Grupa 8 - kontynuacja
18:15
19:15
prowadzący: Artur Połocki
18:30
18:45
Grupa 1 - wyczynowa
18:45
20:30
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
19:00
19:15
Grupa 3 - kontynuacja
19:15
20:15
prowadzący: Artur Połocki
Grupa 3 - kontynuacja
19:15
20:15
prowadzący: Artur Połocki
19:30
19:45
20:00
20:15
Grupa 9 - dorośli
20:15
21:30
prowadzący: Artur Połocki
Grupa 9 - dorośli
20:15
21:30
prowadzący: Artur Połocki
20:30
20:45
21:00
21:15

Poniedziałek

  • Grupa 7 - kontynuacja + naborowa 5-6 lat prowadzący: Justyna Kojro
    16:15 - 17:00
  • Grupa 2 - zaawansowana prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    17:00 - 18:15
  • Grupa 1 - wyczynowa prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    18:15 - 20:00

Wtorek

  • Grupa 6 - kontynuacja prowadzący: Justyna Kojro
    16:15 - 17:15
  • Grupa 5 - kontynuacja prowadzący: Justyna Kojro
    17:15 - 18:15
  • Grupa 8 - kontynuacja prowadzący: Artur Połocki
    18:15 - 19:15
  • Grupa 3 - kontynuacja prowadzący: Artur Połocki
    19:15 - 20:15
  • Grupa 9 - dorośli prowadzący: Artur Połocki
    20:15 - 21:30

Środa

  • Grupa 7 - kontynuacja + naborowa 5-6 lat prowadzący: Justyna Kojro
    16:15 - 17:00
  • Grupa 4 - naborowa 7-9 lat prowadzący: Dorota Żywno
    17:00 - 18:00
  • Grupa 1 - wyczynowa (z grupą 2)prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    18:00 - 20:00
  • Grupa 2 - zaawansowana (z grupą 1)prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    18:00 - 20:00

Czwartek

  • Grupa 6 - kontynuacja prowadzący: Justyna Kojro
    16:15 - 17:15
  • Grupa 5 - kontynuacja prowadzący: Justyna Kojro
    17:15 - 18:15
  • Grupa 8 - kontynuacja prowadzący: Artur Połocki
    18:15 - 19:15
  • Grupa 3 - kontynuacja prowadzący: Artur Połocki
    19:15 - 20:15
  • Grupa 9 - dorośli prowadzący: Artur Połocki
    20:15 - 21:30

Piątek

  • Grupa 4 - naborowa 7-9 lat prowadzący: Dorota Żywno
    16:30 - 17:30
  • Grupa 2 - zaawansowana prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    17:30 - 18:45
  • Grupa 1 - wyczynowa prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    18:45 - 20:30

Sobota

  • Wszystkie grupy Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
    (ul. Wiejska 41)
    prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    09:30 - 11:00
  • Wszystkie grupy Randori dla wszystkich grup: rocznik 2002 i starsi
    (ul. Wiejska 41)
    prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    11:00 - 13:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11:00
Wszystkie grupy
Randori dla wszystkich grup: rocznik 2002 i starsi
(ul. Wiejska 41)
11:00
13:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
18:00
Grupa 1 - wyczynowa
(z grupą 2)
18:00
20:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
18:15
Grupa 1 - wyczynowa
18:15
20:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
18:30
18:45
Grupa 1 - wyczynowa
18:45
20:30
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15

Poniedziałek

  • Grupa 1 - wyczynowa prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    18:15 - 20:00

Środa

  • Grupa 1 - wyczynowa (z grupą 2)prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    18:00 - 20:00

Piątek

  • Grupa 1 - wyczynowa prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    18:45 - 20:30

Sobota

  • Wszystkie grupy Randori dla wszystkich grup: rocznik 2002 i starsi
    (ul. Wiejska 41)
    prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    11:00 - 13:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11:00
Wszystkie grupy
Randori dla wszystkich grup: rocznik 2002 i starsi
(ul. Wiejska 41)
11:00
13:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
17:00
Grupa 2 - zaawansowana
17:00
18:15
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
17:15
17:30
Grupa 2 - zaawansowana
17:30
18:45
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
17:45
18:00
Grupa 2 - zaawansowana
(z grupą 1)
18:00
20:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45

Poniedziałek

  • Grupa 2 - zaawansowana prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    17:00 - 18:15

Środa

  • Grupa 2 - zaawansowana (z grupą 1)prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    18:00 - 20:00

Piątek

  • Grupa 2 - zaawansowana prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    17:30 - 18:45

Sobota

  • Wszystkie grupy Randori dla wszystkich grup: rocznik 2002 i starsi
    (ul. Wiejska 41)
    prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    11:00 - 13:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19:15
Grupa 3 - kontynuacja
19:15
20:15
prowadzący: Artur Połocki
Grupa 3 - kontynuacja
19:15
20:15
prowadzący: Artur Połocki
19:30
19:45
20:00

Wtorek

  • Grupa 3 - kontynuacja prowadzący: Artur Połocki
    19:15 - 20:15

Czwartek

  • Grupa 3 - kontynuacja prowadzący: Artur Połocki
    19:15 - 20:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:30
Grupa 4 - naborowa 7-9 lat
16:30
17:30
prowadzący: Dorota Żywno
16:45
17:00
Grupa 4 - naborowa 7-9 lat
17:00
18:00
prowadzący: Dorota Żywno
17:15
17:30
17:45

Środa

  • Grupa 4 - naborowa 7-9 lat prowadzący: Dorota Żywno
    17:00 - 18:00

Piątek

  • Grupa 4 - naborowa 7-9 lat prowadzący: Dorota Żywno
    16:30 - 17:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:30
Wszystkie grupy
Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
(ul. Wiejska 41)
09:30
11:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
17:15
Grupa 5 - kontynuacja
17:15
18:15
prowadzący: Justyna Kojro
Grupa 5 - kontynuacja
17:15
18:15
prowadzący: Justyna Kojro
17:30
17:45
18:00

Wtorek

  • Grupa 5 - kontynuacja prowadzący: Justyna Kojro
    17:15 - 18:15

Czwartek

  • Grupa 5 - kontynuacja prowadzący: Justyna Kojro
    17:15 - 18:15

Sobota

  • Wszystkie grupy Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
    (ul. Wiejska 41)
    prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    09:30 - 11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:30
Wszystkie grupy
Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
(ul. Wiejska 41)
09:30
11:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
16:15
Grupa 6 - kontynuacja
16:15
17:15
prowadzący: Justyna Kojro
Grupa 6 - kontynuacja
16:15
17:15
prowadzący: Justyna Kojro
16:30
16:45
17:00

Wtorek

  • Grupa 6 - kontynuacja prowadzący: Justyna Kojro
    16:15 - 17:15

Czwartek

  • Grupa 6 - kontynuacja prowadzący: Justyna Kojro
    16:15 - 17:15

Sobota

  • Wszystkie grupy Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
    (ul. Wiejska 41)
    prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    09:30 - 11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:15
Grupa 7 - kontynuacja + naborowa 5-6 lat
16:15
17:00
prowadzący: Justyna Kojro
Grupa 7 - kontynuacja + naborowa 5-6 lat
16:15
17:00
prowadzący: Justyna Kojro
16:30
16:45

Poniedziałek

  • Grupa 7 - kontynuacja + naborowa 5-6 lat prowadzący: Justyna Kojro
    16:15 - 17:00

Środa

  • Grupa 7 - kontynuacja + naborowa 5-6 lat prowadzący: Justyna Kojro
    16:15 - 17:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:30
Wszystkie grupy
Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
(ul. Wiejska 41)
09:30
11:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
18:15
Grupa 8 - kontynuacja
18:15
19:15
prowadzący: Artur Połocki
Grupa 8 - kontynuacja
18:15
19:15
prowadzący: Artur Połocki
18:30
18:45
19:00

Wtorek

  • Grupa 8 - kontynuacja prowadzący: Artur Połocki
    18:15 - 19:15

Czwartek

  • Grupa 8 - kontynuacja prowadzący: Artur Połocki
    18:15 - 19:15

Sobota

  • Wszystkie grupy Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
    (ul. Wiejska 41)
    prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    09:30 - 11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
20:15
Grupa 9 - dorośli
20:15
21:30
prowadzący: Artur Połocki
Grupa 9 - dorośli
20:15
21:30
prowadzący: Artur Połocki
20:30
20:45
21:00
21:15

Wtorek

  • Grupa 9 - dorośli prowadzący: Artur Połocki
    20:15 - 21:30

Czwartek

  • Grupa 9 - dorośli prowadzący: Artur Połocki
    20:15 - 21:30
No events available!

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12

Białystok, ul. Komisji Edukacji Narodowej 1,  Sala H2/5 (zobacz salę ćwiczeń)

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:30
Wszystkie grupy
Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
(ul. Wiejska 41)
09:30
11:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
Wszystkie grupy
Randori dla wszystkich grup: rocznik 2002 i starsi
(ul. Wiejska 41)
11:00
13:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
16:30
Grupa 1 KEN - kontynuacja
16:30
17:30
prowadzący: Piotr Klimowicz
Grupa 1 KEN - kontynuacja
16:30
17:30
prowadzący: Piotr Klimowicz
16:45
17:00
Grupa 4 KEN - kontynuacja + naborowa 5-6 lat
17:00
17:45
prowadzący: Kornelia Kaszewska
Grupa 4 KEN - kontynuacja + naborowa 5-6 lat
17:00
17:45
prowadzący: Kornelia Kaszewska
17:15
17:30
Grupa 2 KEN - średnio zaawansowana
17:30
18:45
prowadzący: Piotr Klimowicz
Grupa 2 KEN - średnio zaawansowana
17:30
18:45
prowadzący: Piotr Klimowicz
17:45
Grupa 5 KEN - kontynuacja + naborowa 7-9 lat
17:45
18:45
prowadzący: Kornelia Kaszewska
Grupa 5 KEN - kontynuacja + naborowa 7-9 lat
17:45
18:45
prowadzący: Kornelia Kaszewska

Grupa 3 KEN - zaawansowana
(ul. Wiejska)
18:00
20:00
18:00
18:15
18:30
18:45
Grupa 3 KEN - zaawansowana
18:45
20:15
prowadzący: Sławomir Matejczyk
Grupa 3 KEN - zaawansowana
18:45
20:15
prowadzący: Sławomir Matejczyk
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00

Poniedziałek

  • Grupa 4 KEN - kontynuacja + naborowa 5-6 lat prowadzący: Kornelia Kaszewska
    17:00 - 17:45
  • Grupa 5 KEN - kontynuacja + naborowa 7-9 lat prowadzący: Kornelia Kaszewska
    17:45 - 18:45

Wtorek

  • Grupa 1 KEN - kontynuacja prowadzący: Piotr Klimowicz
    16:30 - 17:30
  • Grupa 2 KEN - średnio zaawansowana prowadzący: Piotr Klimowicz
    17:30 - 18:45
  • Grupa 3 KEN - zaawansowana prowadzący: Sławomir Matejczyk
    18:45 - 20:15

Środa

  • Grupa 4 KEN - kontynuacja + naborowa 5-6 lat prowadzący: Kornelia Kaszewska
    17:00 - 17:45
  • Grupa 5 KEN - kontynuacja + naborowa 7-9 lat prowadzący: Kornelia Kaszewska
    17:45 - 18:45
  • Grupa 3 KEN - zaawansowana (ul. Wiejska)
    18:00 - 20:00

Czwartek

  • Grupa 1 KEN - kontynuacja prowadzący: Piotr Klimowicz
    16:30 - 17:30
  • Grupa 2 KEN - średnio zaawansowana prowadzący: Piotr Klimowicz
    17:30 - 18:45
  • Grupa 3 KEN - zaawansowana prowadzący: Sławomir Matejczyk
    18:45 - 20:15

Sobota

  • Wszystkie grupy Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
    (ul. Wiejska 41)
    prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    09:30 - 11:00
  • Wszystkie grupy Randori dla wszystkich grup: rocznik 2002 i starsi
    (ul. Wiejska 41)
    prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    11:00 - 13:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:30
Wszystkie grupy
Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
(ul. Wiejska 41)
09:30
11:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
16:30
Grupa 1 KEN - kontynuacja
16:30
17:30
prowadzący: Piotr Klimowicz
Grupa 1 KEN - kontynuacja
16:30
17:30
prowadzący: Piotr Klimowicz
16:45
17:00
17:15

Wtorek

  • Grupa 1 KEN - kontynuacja prowadzący: Piotr Klimowicz
    16:30 - 17:30

Czwartek

  • Grupa 1 KEN - kontynuacja prowadzący: Piotr Klimowicz
    16:30 - 17:30

Sobota

  • Wszystkie grupy Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
    (ul. Wiejska 41)
    prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    09:30 - 11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:30
Wszystkie grupy
Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
(ul. Wiejska 41)
09:30
11:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
17:30
Grupa 2 KEN - średnio zaawansowana
17:30
18:45
prowadzący: Piotr Klimowicz
Grupa 2 KEN - średnio zaawansowana
17:30
18:45
prowadzący: Piotr Klimowicz
17:45
18:00
18:15
18:30

Wtorek

  • Grupa 2 KEN - średnio zaawansowana prowadzący: Piotr Klimowicz
    17:30 - 18:45

Czwartek

  • Grupa 2 KEN - średnio zaawansowana prowadzący: Piotr Klimowicz
    17:30 - 18:45

Sobota

  • Wszystkie grupy Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
    (ul. Wiejska 41)
    prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    09:30 - 11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
11:00
Wszystkie grupy
Randori dla wszystkich grup: rocznik 2002 i starsi
(ul. Wiejska 41)
11:00
13:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
18:00
Grupa 3 KEN - zaawansowana
(ul. Wiejska)
18:00
20:00
18:15
18:30
18:45
Grupa 3 KEN - zaawansowana
18:45
20:15
prowadzący: Sławomir Matejczyk
Grupa 3 KEN - zaawansowana
18:45
20:15
prowadzący: Sławomir Matejczyk
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00

Wtorek

  • Grupa 3 KEN - zaawansowana prowadzący: Sławomir Matejczyk
    18:45 - 20:15

Środa

  • Grupa 3 KEN - zaawansowana (ul. Wiejska)
    18:00 - 20:00

Czwartek

  • Grupa 3 KEN - zaawansowana prowadzący: Sławomir Matejczyk
    18:45 - 20:15

Sobota

  • Wszystkie grupy Randori dla wszystkich grup: rocznik 2002 i starsi
    (ul. Wiejska 41)
    prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    11:00 - 13:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Grupa 4 KEN - kontynuacja + naborowa 5-6 lat
17:00
17:45
prowadzący: Kornelia Kaszewska
Grupa 4 KEN - kontynuacja + naborowa 5-6 lat
17:00
17:45
prowadzący: Kornelia Kaszewska
17:15
17:30

Poniedziałek

  • Grupa 4 KEN - kontynuacja + naborowa 5-6 lat prowadzący: Kornelia Kaszewska
    17:00 - 17:45

Środa

  • Grupa 4 KEN - kontynuacja + naborowa 5-6 lat prowadzący: Kornelia Kaszewska
    17:00 - 17:45
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:30
Wszystkie grupy
Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
(ul. Wiejska 41)
09:30
11:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
17:45
Grupa 5 KEN - kontynuacja + naborowa 7-9 lat
17:45
18:45
prowadzący: Kornelia Kaszewska
Grupa 5 KEN - kontynuacja + naborowa 7-9 lat
17:45
18:45
prowadzący: Kornelia Kaszewska
18:00
18:15
18:30

Poniedziałek

  • Grupa 5 KEN - kontynuacja + naborowa 7-9 lat prowadzący: Kornelia Kaszewska
    17:45 - 18:45

Środa

  • Grupa 5 KEN - kontynuacja + naborowa 7-9 lat prowadzący: Kornelia Kaszewska
    17:45 - 18:45

Sobota

  • Wszystkie grupy Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
    (ul. Wiejska 41)
    prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    09:30 - 11:00
No events available!

zespół szkół budowlano-geodezyjnych

Białystok, ul. Słonimska 47/1, Sala Lustrzana

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:30
Wszystkie grupy
Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
(ul. Wiejska 41)
09:30
11:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
17:00
Grupa 3 BUD - kontynuacja + naborowa 7-9 lat
17:00
18:00
prowadzący: Wojciech Doroszkiewicz
Grupa 3 BUD - kontynuacja + naborowa 7-9 lat
17:00
18:00
prowadzący: Wojciech Doroszkiewicz
17:15
17:30
Grupa 1 BUD - kontynuacja + naborowa 5-6 lat
17:30
18:15
prowadzący: Zbigniew Kulikowski
Grupa 1 BUD - kontynuacja + naborowa 5-6 lat
17:30
18:15
prowadzący: Zbigniew Kulikowski
17:45
18:00
Grupa 4 BUD - zaawansowana
18:00
19:15
prowadzący: Wojciech Doroszkiewicz
Grupa 4 BUD - zaawansowana
18:00
19:15
prowadzący: Wojciech Doroszkiewicz
18:15
Grupa 2 BUD - kontynuacja
18:15
19:15
prowadzący: Zbigniew Kulikowski
Grupa 2 BUD - kontynuacja
18:15
19:15
prowadzący: Zbigniew Kulikowski
18:30
18:45
19:00

Poniedziałek

  • Grupa 3 BUD - kontynuacja + naborowa 7-9 lat prowadzący: Wojciech Doroszkiewicz
    17:00 - 18:00
  • Grupa 4 BUD - zaawansowana prowadzący: Wojciech Doroszkiewicz
    18:00 - 19:15

Wtorek

  • Grupa 1 BUD - kontynuacja + naborowa 5-6 lat prowadzący: Zbigniew Kulikowski
    17:30 - 18:15
  • Grupa 2 BUD - kontynuacja prowadzący: Zbigniew Kulikowski
    18:15 - 19:15

Środa

  • Grupa 3 BUD - kontynuacja + naborowa 7-9 lat prowadzący: Wojciech Doroszkiewicz
    17:00 - 18:00
  • Grupa 4 BUD - zaawansowana prowadzący: Wojciech Doroszkiewicz
    18:00 - 19:15

Czwartek

  • Grupa 1 BUD - kontynuacja + naborowa 5-6 lat prowadzący: Zbigniew Kulikowski
    17:30 - 18:15
  • Grupa 2 BUD - kontynuacja prowadzący: Zbigniew Kulikowski
    18:15 - 19:15

Sobota

  • Wszystkie grupy Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
    (ul. Wiejska 41)
    prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    09:30 - 11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:30
Grupa 1 BUD - kontynuacja + naborowa 5-6 lat
17:30
18:15
prowadzący: Zbigniew Kulikowski
Grupa 1 BUD - kontynuacja + naborowa 5-6 lat
17:30
18:15
prowadzący: Zbigniew Kulikowski
17:45
18:00

Wtorek

  • Grupa 1 BUD - kontynuacja + naborowa 5-6 lat prowadzący: Zbigniew Kulikowski
    17:30 - 18:15

Czwartek

  • Grupa 1 BUD - kontynuacja + naborowa 5-6 lat prowadzący: Zbigniew Kulikowski
    17:30 - 18:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:30
Wszystkie grupy
Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
(ul. Wiejska 41)
09:30
11:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
18:15
Grupa 2 BUD - kontynuacja
18:15
19:15
prowadzący: Zbigniew Kulikowski
Grupa 2 BUD - kontynuacja
18:15
19:15
prowadzący: Zbigniew Kulikowski
18:30
18:45
19:00

Wtorek

  • Grupa 2 BUD - kontynuacja prowadzący: Zbigniew Kulikowski
    18:15 - 19:15

Czwartek

  • Grupa 2 BUD - kontynuacja prowadzący: Zbigniew Kulikowski
    18:15 - 19:15

Sobota

  • Wszystkie grupy Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
    (ul. Wiejska 41)
    prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    09:30 - 11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:30
Wszystkie grupy
Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
(ul. Wiejska 41)
09:30
11:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
17:00
Grupa 3 BUD - kontynuacja + naborowa 7-9 lat
17:00
18:00
prowadzący: Wojciech Doroszkiewicz
Grupa 3 BUD - kontynuacja + naborowa 7-9 lat
17:00
18:00
prowadzący: Wojciech Doroszkiewicz
17:15
17:30
17:45

Poniedziałek

  • Grupa 3 BUD - kontynuacja + naborowa 7-9 lat prowadzący: Wojciech Doroszkiewicz
    17:00 - 18:00

Środa

  • Grupa 3 BUD - kontynuacja + naborowa 7-9 lat prowadzący: Wojciech Doroszkiewicz
    17:00 - 18:00

Sobota

  • Wszystkie grupy Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
    (ul. Wiejska 41)
    prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    09:30 - 11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:30
Wszystkie grupy
Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
(ul. Wiejska 41)
09:30
11:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
18:00
Grupa 4 BUD - zaawansowana
18:00
19:15
prowadzący: Wojciech Doroszkiewicz
Grupa 4 BUD - zaawansowana
18:00
19:15
prowadzący: Wojciech Doroszkiewicz
18:15
18:30
18:45
19:00

Poniedziałek

  • Grupa 4 BUD - zaawansowana prowadzący: Wojciech Doroszkiewicz
    18:00 - 19:15

Środa

  • Grupa 4 BUD - zaawansowana prowadzący: Wojciech Doroszkiewicz
    18:00 - 19:15

Sobota

  • Wszystkie grupy Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
    (ul. Wiejska 41)
    prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    09:30 - 11:00
No events available!

Szkoła Podstawowa nr 26

Białystok, ul. Radzymińska 11, Sala Judo (zobacz salę ćwiczeń)

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:30
Wszystkie grupy
Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
(ul. Wiejska 41)
09:30
11:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
17:00
Grupa 1 R - kontynuacja + naborowa 5-6 lat
17:00
17:45
prowadzący: Michał Totczyk
Grupa 3 R - kontynuacja + naborowa 7-9 lat
17:00
18:00
prowadzący: Andrzej Jawor
Grupa 1 R - kontynuacja + naborowa 5-6 lat
17:00
17:45
prowadzący: Michał Totczyk
Grupa 3 R - kontynuacja + naborowa 7-9 lat
17:00
18:00
prowadzący: Andrzej Jawor
17:15
17:30
17:45
Grupa 2 R - kontynuacja starsi
17:45
19:00
prowadzący: Michał Totczyk
Grupa 2 R - kontynuacja starsi
17:45
19:00
prowadzący: Michał Totczyk
18:00
Grupa 4 R - kontynuacja młodsi
18:00
19:00
prowadzący: Andrzej Jawor
Grupa 4 R - kontynuacja młodsi
18:00
19:00
prowadzący: Andrzej Jawor
18:15
18:30
18:45

Poniedziałek

  • Grupa 1 R - kontynuacja + naborowa 5-6 lat prowadzący: Michał Totczyk
    17:00 - 17:45
  • Grupa 2 R - kontynuacja starsi prowadzący: Michał Totczyk
    17:45 - 19:00

Wtorek

  • Grupa 3 R - kontynuacja + naborowa 7-9 lat prowadzący: Andrzej Jawor
    17:00 - 18:00
  • Grupa 4 R - kontynuacja młodsi prowadzący: Andrzej Jawor
    18:00 - 19:00

Środa

  • Grupa 1 R - kontynuacja + naborowa 5-6 lat prowadzący: Michał Totczyk
    17:00 - 17:45
  • Grupa 2 R - kontynuacja starsi prowadzący: Michał Totczyk
    17:45 - 19:00

Czwartek

  • Grupa 3 R - kontynuacja + naborowa 7-9 lat prowadzący: Andrzej Jawor
    17:00 - 18:00
  • Grupa 4 R - kontynuacja młodsi prowadzący: Andrzej Jawor
    18:00 - 19:00

Sobota

  • Wszystkie grupy Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
    (ul. Wiejska 41)
    prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    09:30 - 11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Grupa 1 R - kontynuacja + naborowa 5-6 lat
17:00
17:45
prowadzący: Michał Totczyk
Grupa 1 R - kontynuacja + naborowa 5-6 lat
17:00
17:45
prowadzący: Michał Totczyk
17:15
17:30

Poniedziałek

  • Grupa 1 R - kontynuacja + naborowa 5-6 lat prowadzący: Michał Totczyk
    17:00 - 17:45

Środa

  • Grupa 1 R - kontynuacja + naborowa 5-6 lat prowadzący: Michał Totczyk
    17:00 - 17:45
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:30
Wszystkie grupy
Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
(ul. Wiejska 41)
09:30
11:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
17:45
Grupa 2 R - kontynuacja starsi
17:45
19:00
prowadzący: Michał Totczyk
Grupa 2 R - kontynuacja starsi
17:45
19:00
prowadzący: Michał Totczyk
18:00
18:15
18:30
18:45

Poniedziałek

  • Grupa 2 R - kontynuacja starsi prowadzący: Michał Totczyk
    17:45 - 19:00

Środa

  • Grupa 2 R - kontynuacja starsi prowadzący: Michał Totczyk
    17:45 - 19:00

Sobota

  • Wszystkie grupy Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
    (ul. Wiejska 41)
    prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    09:30 - 11:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:00
Grupa 3 R - kontynuacja + naborowa 7-9 lat
17:00
18:00
prowadzący: Andrzej Jawor
Grupa 3 R - kontynuacja + naborowa 7-9 lat
17:00
18:00
prowadzący: Andrzej Jawor
17:15
17:30
17:45

Wtorek

  • Grupa 3 R - kontynuacja + naborowa 7-9 lat prowadzący: Andrzej Jawor
    17:00 - 18:00

Czwartek

  • Grupa 3 R - kontynuacja + naborowa 7-9 lat prowadzący: Andrzej Jawor
    17:00 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:30
Wszystkie grupy
Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
(ul. Wiejska 41)
09:30
11:00
prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
18:00
Grupa 4 R - kontynuacja młodsi
18:00
19:00
prowadzący: Andrzej Jawor
Grupa 4 R - kontynuacja młodsi
18:00
19:00
prowadzący: Andrzej Jawor
18:15
18:30
18:45

Wtorek

  • Grupa 4 R - kontynuacja młodsi prowadzący: Andrzej Jawor
    18:00 - 19:00

Czwartek

  • Grupa 4 R - kontynuacja młodsi prowadzący: Andrzej Jawor
    18:00 - 19:00

Sobota

  • Wszystkie grupy Randori dla wszystkich grup: rocznik 2003 i młodsi
    (ul. Wiejska 41)
    prowadzący: Artur Połocki, Justyna Kojro
    09:30 - 11:00
No events available!