Zapisy oraz kontynuacja zajęć judo w sezonie 2010/2011

Strona główna » Aktualności » Zapisy oraz kontynuacja zajęć judo w sezonie 2010/2011
19 sie 2010

ZAPISY NA ZAJĘCIA JUDO

Klub Judo Politechniki Białostockiej prowadzi zajęcia:

  • rekreacyjne z elementami judo (m.in.: nauka bezpiecznych upadków, podstawowe techniki samoobrony) dla dziewcząt i chłopców w wieku 7-9 lat,
  • rekreacyjne i w formie wyczynowej (sport kwalifikowany) dla dziewcząt i chłopców od 10 roku życia.

 

Treningi prowadzone są przez wykwalifikowanych szkoleniowców posiadających wymagane kwalifikacje oraz doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Od 1.09.2010 zajęcia będą odbywały się w dwóch miejscach:

  1. Sala Sportów Walki Akademickiego Centrum Sportu Politechniki Białostockiej przy ul. Wiejskiej 41.  Grupy naborowe to grupy nr 7 i 8 (patrz grafik na samy dole strony). W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość przypisania do innej grupy.
  2. Sala Sportów Walki przy ul. Włókienniczej 4 (budynek Pływalni MOSiR) – grafik na dole strony. Zajęcia prowadzone będą dla dzieci od 7 roku życia.

 

Zapisy do poszczególnych grup przyjmowane są w ciągu całego roku:

  • mailowo (judobialystok@wp.pl),
  • telefonicznie (tel. 509 999 209),
  • przy pomocy formularza na stronie www.judo.bialystok.pl (zakładka ZAPISY I PYTANIA ONLINE).

 

PIERWSZY TYDZIEŃ ZAJĘĆ – GRATIS

Na pierwsze zajęcia prosimy o przyniesienie wypełnionej deklaracji. Na trening należy przybyć 15 minut przed treningiem celem przebrania się w dres (długie spodnie bez zamków, t-shirt) bądź judogi. Na salę przechodzimy z szatni w klapkach. Ćwiczymy boso (prosimy o wysoką higienę całego ciała, a przede wszystkim stóp – m.in. – obcięte i czyste paznokcie, w przypadku dziewcząt – upięte włosy) bez żadnych ozdób na ciele (kolczyki, spinki, łańcuszki i inne). Podczas pierwszych 2 treningów rodzice (prawni opiekunowie) mogą przebywać na sali ćwiczeń – celem oceny zajęć, na kolejnych zajęciach przebywają poza matą.

Badania w przychodni sportowo-lekarskiej wykonują zawodnicy/czki uprawiający judo w formie sportu kwalifikowanego (biorący udział w rywalizacji sportowej).

WSZYSTKICH CHĘTNYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

DEKLARACJA CZŁONKOWSKA

OPŁATY CZŁONKÓW KJ PB

BADANIA SPORTOWE

 

KONTYNUACJA ZAJĘĆ JUDO

Osoby kontynuujące treningi w KJ PB prosimy o zpoznanie się z grafikiem i listami grup oraz o potwierdzenie uczestnictwa w zajęciach mailowo (judobialystok@wp.pl), bądź smsem/telefonicznie (tel. 509 999 209).

Brak potwierdzenia traktowany będzie jako rezygnacja z udziału w zajęciach. Poniższa propozycja wg szkoleniowców KJ PB jest najkorzystniejsza, jednak w wypadku braku możliwości uczestnictwa w określonej grupie, bądź innych ważnych powodów – nanoszone będą zmiany w składach grup, które nie są “sztywne” i mogą być modyfikowane również w trakcie sezonu. Np. w przypadku 1 lub 2 grupy zawodnicy/czki, którzy będą opuszczać zajęcia i nieuczestniczyć w zawodach do których zostaną powołani – mogą zostać przeniesieni do grup rekreacyjnych. Również najaktywniejsze osoby z grup rekreacyjnych będą miały szansę przejścia do grup zawodniczych.

W przypadku chęci zmiany grupy prosimy wziąć pod uwagę m.in. aspiracje oraz możliwości zawodnika/czki, tak by zajęcia nie były zbyt łatwe (np w wyniku przeniesienia do młodszej grupy) i zbyt trudne (demotywujące) przy przeniesieniu do starszej bądź zaawansowanej grupy.

W związku z pytaniami nt. liczebności grup na zajęciach przy ul. Wiejskiej – informujemy, iż w przypadku grup o liczebności (faktycznej, a nie na liście) około 40 osób – treningi będą prowadzone przez dwóch szkoleniowców (tj. po około 20 zawodnikó/czek na jednego trenera) na macie o powierzchni 220 m2, co jest zgodne z przyjętymi zasadami i przepisami BHP.

 

Zajęcia w KJ PB rozpoczynają się 1.09.2010. Przypominamy o uaktualnieniu badań w Przychodni Sportowo-Lekarskiej i okazaniu ich szkoleniowcowi prowadzącemu zajęcia w określonej grupie. Badania te są obowiązkowe dla zawodników/czek uczestniczących w szkoleniu w zakresie sportu kwalifikowanego (wyczynowego).
Grafik i listy grup judo w sezonie 2010/2011 (ul. Wiejska 41)
Grafik i listy grup w sezonie 2010/2011 (ul. Włókiennicza 4)