25 maj 2022
Zapraszamy wszystkich zawodników i zawodniczki wraz z rodzinami na oficjalne zakończenie sezonu sportowego naszego Klubu. Impreza odbędzie się w Parku Linowym Jeroniki w dniu 14.06.2022 (wtorek) o godz. 16:30. Do dyspozycji będziemy mieli mnóstwo atrakcji:
– trasy parku linowego
– pole do mini golfa
– trampolinę
– koło młyńskie
– gigantyczna dmuchana zjeżdżalnia
– wiata wraz ogniskiem
– plac zabaw z huśtawkami i zjeżdżalnią
– piaskownica dla najmłodszych
W związku z ograniczoną liczbą miejsc obowiązują ZAPISY i decyduje kolejność zgłoszeń.
Aby ZAPISAĆ SIĘ należy dokonać opłaty za wybrane pakiety na konto klubowe (Bank BNP Paribas nr: 32 2030 0045 1110 0000 0387 5940). W tytule prosimy wpisać „zakończenie sezonu 2022… (nazwisko i imię zawodnika/czki), pakiety….(tu należy wpisać numery i liczbę wybranych pakietów)” Następnie potwierdzenie opłaty należy wysłać na adres poczta@kjpb.pl w treści e-mail KONIECZNIE należy podać imiona i nazwiska uczestników wraz z konkretnym pakietem z jakiego dana osoba będzie korzystała.
Zgłoszenia przyjmujemy do 10.06.2022 włącznie.
DOSTĘPNE PAKIETY:
1 Pakiet – rodzic, opiekun – korzystanie z ogniska, wiat, udział w konkursach, poczęstunek – 10 zł
2 Pakiet bez trasy parku linowego. Korzystanie z atrakcji naziemnych: pole do mini golfa, trampolina, koło młyńskie, zjeżdżalnia dmuchana, wiata wraz ogniskiem, poczęstunek – 30 zł
3 Pakiet – przejście jedną trasą parku linowego w uprzęży wspinaczkowej (lub 3 przejścia na trasie MALUCH) plus atrakcje naziemne j.w. w 2 pakiecie, poczęstunek – 50 zł
Opłatę dokonujemy za każdą osobę, która będzie uczestniczyć w imprezie oprócz małych dzieci, nie korzystających z żadnych atrakcji.
Oficjalna zabawa rusza 14.06.2022 o godzinie 16:30, jednak aby uniknąć kolejek na trasach linowych będzie możliwość korzystania z parku już od godziny 14:00. Nasze pakiety NIE PRZEPADAJĄ. Jeżeli nie uda Wam się wykorzystać przejść w dniu zakończenia możecie to zrobić w dowolnym dla siebie terminie (do końca bieżącego sezonu).
Zakończenie sezonu ma charakter spotkania się rodzinnego naszych zawodników, trenerów, działaczy i sympatyków Klubu. Nie zapewniamy opieki nad zawodnikami nieletnimi (pozostają oni pod opieką rodziców, lub opiekunów pełnoletnich).
Klub planuje zakup kiełbasek, pieczywa itp., natomiast istnieje możliwość skorzystania z własnego “koszyczka” – obowiązuje samoobsługa. Będzie możliwość skorzystania z rusztu na ognisku.
Oprócz zabawy na trasach linowych trenerzy dołożą coś od siebie.
Zabierajcie dobre humory i spotkajmy się w Jeronikach!