Zakończenie sezonu 17.06.2021

Strona główna » Aktualności » Zakończenie sezonu 17.06.2021
9 cze 2021
Zapraszamy wszystkich zawodników i zawodniczki wraz z rodzinami na oficjalne zakończenie sezonu sportowego naszego klubu! Cała impreza odbędzie się „pod chmurką” w Parku Linowym Jeroniki. Do dyspozycji będziemy mieli mnóstwo atrakcji:
– trasy parku linowego (liczba dostępnych tras w zależności od wybranego pakietu)
– pole do mini golfa
– trampolinę
– koło młyńskie
– gigantyczna dmuchana zjeżdżalnia
– wiata wraz ogniskiem
– plac zabaw z huśtawkami i zjeżdżalnią
– piaskownica dla najmłodszych
W związku z ograniczoną liczbą miejsc obowiązują ZAPISY i decyduje kolejność zgłoszeń.
Aby ZAPISAĆ SIĘ należy dokonać opłaty za wybrane pakiety na konto klubowe (Bank BNP Paribas nr: 32 2030 0045 1110 0000 0387 5940). W tytule prosimy wpisać “zakończenie sezonu pakiety….(tu należy wpisać numery wybranych pakietów)” Następnie potwierdzenie opłaty należy wysłać na adres poczta@kjpb.pl w treści e-mail KONIECZNIE należy podać imiona i nazwiska uczestników wraz z konkretnym pakietem z jakiego dana osoba będzie korzystała.
Zgłoszenia przyjmujemy do 13.06.2021 włącznie.
DOSTĘPNE PAKIETY:
1 Pakiet – rodzic – korzystanie z ogniska i wiat – 10 zł
2 Pakiet bez trasy parku linowego. Korzystanie z atrakcji naziemnych: pole do mini golfa, trampolina, koło młyńskie, zjeżdżalnia dmuchana, wiata wraz ogniskiem – 20zł
3 Pakiet – przejście jedną trasą parku linowego plus atrakcje naziemne j.w. – 45zł
4 Pakiet – przejście dwiema wybranymi trasami plus atrakcje naziemne j.w. – 65zł
Oficjalna zabawa rusza 17.06.2021 o godzinie 16:00, jednak aby uniknąć kolejek na trasach linowych macie możliwość korzystania z parku już od godziny 14:00! Nasze pakiety NIE PRZEPADAJĄ. Jeżeli nie uda Wam się wykorzystać przejść w dniu zakończenia możecie to zrobić w dowolnym dla siebie terminie (do końca roku).
W związku z sytuacją epidemiczną – prowiant każdy przynosi we własnym zakresie i obowiązuje samoobsługa. Będzie możliwość skorzystania z rusztu na ognisku.
Oprócz zabawy na trasach linowych trenerzy dołożą coś od siebie.
Zabierajcie dobre humory i spotkajmy się w Jeronikach!