Najnowsze informacje

Strona główna » Aktualności » Najnowsze informacje
3 cze 2020

Po przeanalizowaniu obecnej sytuacji oraz możliwości obiektowych, mając w szczególności na uwadze zdrowie naszych zawodników i szkoleniowców – informujemy, iż nie wznawiamy tradycyjnych treningów do końca czerwca 2020. Nadal jednak prowadzone są zajęcia online przy użyciu platformy Webex, do których gorąco zachęcamy (szczegóły na klubowym profilu Facebook).

W przypadku zmniejszenia obostrzeń sanitarnych – rozważymy ponownie możliwość prowadzenia zajęć dla naszych członków w Białostockim Ośrodku Wschodnich Sztuk Walki (ul. Węglowa 8). Osoby, które byłyby zainteresowane uczestnictwem w takich zajęciach – proszone są o przesłanie na poczta@kjpb.pl informacji: imię, nazwisko i wiek zawodnika/czki oraz okres, w którym mógłby/mogłaby ćwiczyć.

Wysokość statutowych składek członkowskich za miesiąc czerwiec jest nadal obniżona (20 zł), natomiast w miesiącach wakacyjnych (lipiec i sierpień) będzie obowiązywała składka w wysokości 10 zł. Dzięki składkom członkowskim klub jest w stanie wytrzymać ten trudny czas i mamy nadzieję – szybko wrócić do normalności.