Sezon 2017/2018 zapisy i podział na grupy

Strona główna » Aktualności » Sezon 2017/2018 zapisy i podział na grupy
26 sie 2017

 

Osoby rozpoczynające oraz kontynuujące zajęcia judo w sezonie 2017/2018 w KJ PB prosimy o zapoznanie się z propozycją grup poniżej. Są to składy grup, które ostatecznie ustalą się w pierwszych tygodniach sezonu 2017/2018.
Informujemy, iż dla grup trenujących w ubiegłym sezonie w Szkole Podstowowej Nr 19 przy ulicy Mieszka I zmienia się lokalizacja. Treningi będą odbywać się w Zespole Szkół Budowlano-Geodezyjnych przy ulicy Słonimskiej 47/1. Za powyższe utrudnienia niezależne od nas przepraszamy.
Zajęcia rozpoczynają się 1.09.2017 (ul. Wiejska), 4.09.2017 (ul. Słonimska), 5.09.2017 (ul. KEN).
Przedstawione propozycje wg szkoleniowców KJ PB są najkorzystniejsze, jednak w przypadku braku możliwości uczestnictwa w określonej grupie, bądź innych ważnych powodów – nanoszone będą zmiany w składach grup, które nie są “sztywne” i mogą być modyfikowane również w trakcie sezonu.
Niektóre z grup są dość liczne, ale wynika to z faktu, iż na początku sezonu nie wiemy kto z ubiegłorocznych uczestników zajęć zgłosi się na zajęcia w obecnym sezonie.
W przypadku chęci zmiany grupy prosimy wziąć pod uwagę m. in. aspiracje oraz możliwości zawodnika/czki, tak by zajęcia nie były zbyt łatwe (np. w wyniku przeniesienia do młodszej grupy) lub zbyt trudne (demotywujące) przy przeniesieniu do starszej bądź zaawansowanej grupy. W przypadku chęci zmiany grupy – prosimy o kontakt ze szkoleniowcem, który prowadził zajęcia w poprzednim sezonie (nr telefonu – na stronie www.judo.bialystok.pl w zakładce KONTAKT).
Ostateczną decyzję o docelowej grupie w porozumieniu z rodzicem podejmuje szkoleniowiec.
Prosimy o terminowe wpłaty składek członkowskich – najpóźniej do 5 dnia miesiąca.
W kwestii zapisów do grup naborowych – prosimy o kontakt ze szkoleniowcami prowadzącymi zajęcia w poszczególnych grupach.