Sezon 2016/2017 – zapisy i podział na grupy

Strona główna » Aktualności » Sezon 2016/2017 – zapisy i podział na grupy
22 sie 2016

Osoby rozpoczynające oraz kontynuujące zajęcia judo w sezonie 2016/2017 w KJ PB prosimy o zapoznanie się z propozycją grup poniżej. Są to składy grup, które ostatecznie ustalą się w pierwszych tygodniach sezonu 2016/2017

GRUPY 2016/17 – LINK

Przedstawiona propozycja wg szkoleniowców KJ PB jest najkorzystniejsza, jednak w przypadku braku możliwości uczestnictwa w określonej grupie, bądź innych ważnych powodów – nanoszone będą zmiany w składach grup, które nie są "sztywne" i mogą być modyfikowane również w trakcie sezonu.

W przypadku chęci zmiany grupy prosimy wziąć pod uwagę m. in. aspiracje oraz możliwości zawodnika/czki, tak by zajęcia nie były zbyt łatwe (np. w wyniku przeniesienia do młodszej grupy) lub zbyt trudne (demotywujące) przy przeniesieniu do starszej bądź zaawansowanej grupy. W przypadku chęci zmiany grupy – prosimy o kontakt ze szkoleniowcem, który prowadził zajęcia w poprzednim sezonie (nr telefonu – na stronie www.judo.bialystok.pl w zakładce KONTAKT). Ostateczną decyzję o docelowej grupie w porozumieniu z rodzicem podejmuje szkoleniowiec.

Zajęcia rozpoczynamy 1 września. Prosimy o terminowe wpłaty składek członkowskich – najpóźniej do drugich zajęć w danym miesiącu.

W kwestii zapisów do grup naborowych – prosimy o kontakt ze szkoleniowcami prowadzącymi zajęcia w poszczególnych grupach.