SEZON 2014/2015 – ZAPISY NA ZAJĘCIA JUDO

Strona główna » Aktualności » SEZON 2014/2015 – ZAPISY NA ZAJĘCIA JUDO
22 sie 2014

Klub Judo Politechniki Białostockiej prowadzi zajęcia:

  • rekreacyjne z elementami judo (m.in.: nauka bezpiecznych upadków, podstawowe techniki samoobrony) dla dziewcząt i chłopców w wieku 5-9 lat,
  • rekreacyjne i w formie wyczynowej (sport kwalifikowany) dla dziewcząt i chłopców od 10 roku życia oraz dorosłych.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych szkoleniowców posiadających doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Zapisy do poszczególnych grup przyjmowane są w ciągu całego roku – mailowo i telefonicznie (kontakty do szkoleniowców – w zakładce KONTAKT), bądź przy użyciu formularza (zakładka ZAPISY I PYTANIA ONLINE).

Na pierwsze zajęcia prosimy o przyniesienie wypełnionej deklaracji (zakładka POBIERZ), bądź wypełnienie jej na miejscu przed przystąpieniem do zajęć. Ze sobą przynosimy długie spodnie dresowe bez zamków, t-shirt, bądź judogi oraz klapki. Ćwiczymy boso (prosimy o wysoką higienę całego ciała, a przede wszystkim stóp – m.in. – obcięte i czyste paznokcie, w przypadku dziewcząt – upięte włosy) bez żadnych ozdób na ciele (kolczyki, spinki, łańcuszki i inne). Podczas pierwszych 2 treningów rodzice (prawni opiekunowie) mogą przebywać na sali ćwiczeń – celem oceny zajęć – na kolejnych zajęciach przebywają poza matą.

Wysokość miesięcznej składki członkowskiej w sezonie 2014/2015 wynosi 70 zł. Dziecko może spróbować swoich sił na jednych zajęciach nieodpłatnie. Pełną składkę opłacamy po podjęciu decyzji o uczestnictwie w regularnym szkoleniu w klubie.