Sukcesy Judoków i Judoczek Politechniki w Łapach

Strona główna » Aktualności » Sukcesy Judoków i Judoczek Politechniki w Łapach
6 cze 2011

Ósemka zawodników i zawodniczek reprezentowała Klub Judo Politechniki Białostockiej w turnieju judo organizowanym przez UKS Narew Łapy w dniu 5.06.2011 pod nazwą OLIMPIADKA KUBUSIA PUCHATKA. Na najwyższym stopniu podium stanęła Magda Bielska tryumfując w wadze -30 kg. Zawodniczka KJ PB została wybrana najlepszą judoczką turnieju. Srebrne medale zdobyli: Katarzyna Bagińska (-30 kg – dzieci młodsze), Oskar Niemyjski (-25 kg), Adam Wiśniowski (-45 kg)  i Rafał Mętecki (-37 kg), który został najlepszym zawodnikiem zawodów. Po brązowe krążki sięgnęli: Igor Kondratowicz (-30 kg – dzieci młodsze), Adam Potomski (-37 kg) i Piotr Kacprzak (-45 kg). Należy wspomnieć, iż piękna słoneczna pogoda dała się we znaki wszystkim startującym, gdyż z powodu wysokiej temperatury maty – praktycznie niemożliwe było toczenie pojedynków boso. Gratulacje!