Strona główna » Lato z Judo

Jak co roku – w miesiącu sierpniu 2018 organizujemy akcję LATO Z JUDO – bezpłatne zajęcia dla osób jeszcze niezrzeszonych w klubie, chcących spróbować swoich sił w judo.

Zajęcia będą odbywały się w sali sportów walki Akademickiego Centrum Sportu Politechniki Białostockiej przy ul. Wiejskiej 41 w Białymstoku we wtorki i czwartki sierpnia 2018 w godz.:

17:00-18:00 – 5-6 latki (roczniki 2012-2013)

18:00-19:00 – 7-10 latki (roczniki 2011 – 2008)

Dla dziecka należy zabrać długie spodnie dresowe bez zamków i guzików, krótką koszulkę (t-shirt) oraz klapki (do przejścia z szatni na matę) i wodę mineralną.

Zajęcia będą miały głównie formę zabawową i będą prowadzone przez doświadczonych w pracy z dziećmi szkoleniowców posiadających uprawnienia instruktorskie i trenerskie w dyscyplinie judo – m.in. przez brązową medalistkę Mistrzostw Polski Seniorek – trenerkę Justynę Kojro.

Prosimy o przybycie na pierwsze zajęcia 15 minut przed rozpoczęciem zajęć celem przebrania dzieci oraz wypełnienia zgody rodzica na udział dziecka w zajęciach.

Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie poniższego formularza lub przesłanie na adres mailowy: judobialystok@wp.pl danych dziecka (nazwisko, imię i data urodzenia) oraz nr telefonu do ewentualnego kontaktu.

Ilość miejsc ograniczona!!!

Plakat Lato z judo

Zapisy

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w akcji Lato z Judo prosimy o wypełnienie poniższego formularza.