Propozycje składów grup w sezonie 2019/2020

Strona główna » Aktualności » Propozycje składów grup w sezonie 2019/2020
5 Sie 2019

Osoby rozpoczynające oraz kontynuujące zajęcia judo w sezonie 2019/2020 w naszym klubie prosimy o zapoznanie się z propozycją grup poniżej. Są to składy grup, które ostatecznie ustalą się w pierwszych tygodniach września 2019.

Zajęcia planujemy rozpocząć 2 września. W przypadku zmian dotyczących pierwszych zajęć – będziemy Państwa informować (na stronie www klubu i FB oraz drogą SMS-ową).

Przedstawione propozycje wg szkoleniowców są najkorzystniejsze, jednak w przypadku braku możliwości uczestnictwa w określonej grupie, bądź innych ważnych powodów – nanoszone będą zmiany w składach grup, które nie są „sztywne” i mogą być modyfikowane na początku sezonu.

Niektóre z grup mogą być liczne, ale wynika to z faktu, iż na początku sezonu nie wiemy kto z ubiegłorocznych uczestników zajęć zgłosi się na zajęcia w obecnym sezonie.

W przypadku chęci zmiany grupy prosimy wziąć pod uwagę m. in. aspiracje oraz możliwości zawodnika/czki, tak by zajęcia nie były zbyt łatwe (np. w wyniku przeniesienia do młodszej grupy) lub zbyt trudne (demotywujące) przy przeniesieniu do starszej bądź zaawansowanej grupy. W przypadku chęci zmiany grupy – prosimy o kontakt ze szkoleniowcem, który prowadził zajęcia w poprzednim sezonie (nr telefonu – na stronie www.judo.bialystok.pl w zakładce O NAS).

Ostateczną decyzję o docelowej grupie w porozumieniu z rodzicem podejmuje szkoleniowiec.

Prosimy o terminowe wpłaty składek członkowskich – najpóźniej do 5 dnia miesiąca.

W kwestii zapisów do grup naborowych – prosimy o kontakt ze szkoleniowcami prowadzącymi zajęcia w poszczególnych grupach naborowych.

PROPOZYCJE GRUP W SEZONIE 2019/2020