I Mistrzostwa Politechniki Białostockiej w Judo Dzieci

Strona główna » Aktualności » I Mistrzostwa Politechniki Białostockiej w Judo Dzieci
31 Mar 2010

W zawodach wzięło udział 79 zawodniczek i zawodników trenujących w Politechnice Białostockiej. Najskuteczniejszymi sportowcami turnieju uznano Dominikę Jankowiak i Mateusza Wyszyńskiego. Statuetki oraz medale zostały ufundowane przez Pana Zbigniewa Gołąbiewskiego (firma Promotech).

Wyniki:

 

Kategoria funny -26 kg

I Jakub Gaszczyk

II Szymon Ciepły

III Jacek Jakimiuk i Daniel Czyżewski

V Grzegorz Małkowski i Joanna Rosłan

VII Urszula Kuprianowicz i Filip Zwierzyński

 

Kategoria funny -28 kg

I Łukasz Zambrzycki

II Filip Ciepły

III Jan Ołtarzewski i Michał Rogucki

V Kacper Kierus i Michał Bogus

 

Kategoria funny -32 kg

I Radosław Surmacewicz

II Damian Artemiuk

III Tomasz Łuczaj i Jakub Białek

V Krzysztof Bach i Rafał Borkowski

VII Grzegorz Zińczuk

 

Kategoria funny -35 kg

I Mateusz Malewicz

II Michał Łuczaj

III Piotr Zamora

IV Paweł Supruniuk

V Kamil Zalewski

 

Kategoria funny -42 kg

I Patryk Zaniewski

II Maksymilian Lubliniecki

III Daniel Polecki i Przemysław Dytman

V Michał Kucharczyk i Piotr Sienkiewicz

VII Sebastian Zadykowicz

 

Kategoria funny +42 kg

I Michał Zajkowski

II Olgierd Bogusławski

III Jan Aleksiejczuk

IV Marcin Bielenia

V Kacper Galimski

 

Kategoria dzieci -34 kg

I Rafał Terlecki

II Dominika Jankowiak

III Zuzanna Wiśniowska i Rafał Suszczyński

V Daniel Wierzchowski i Jacek Krupiński

VII Maciej Walendziuk i Przemysław Wiszniewski

Kategoria dzieci -39 kg

I Mateusz Wyszyński

II Mateusz Hrubczyński

III Szymon Szmurło i Zuzanna Jankowiak

V Marta Myśliwiec i Bartosz Surmacewicz

VII Bartosz Niebrzydowski i Krzysztof Wnorowski

IX Mikołaj Wojciuk i Konrad Zalewski

 

Kategoria dzieci -45 kg

I Paulina Kazberuk

II Agnieszka Kozłowska

III Krzysztof Sosnowski i Maciej Rosłan

V Sebastian Polecki i Katarzyna Rosłan

 

Kategoria dzieci +45 kg

I Patrycja Dytman

II Kaja Aleksandrów

III Anna Kołodziejska

 

Kategoria młodzicy -48 kg

I Konrad Wiśniowski

II Paweł Radgowski

III Hubert Terlecki i Piotr Radgowski

V Dominik Wiśniowski i Tomasz Chomczyk

VII Jakub Totczyk

 

Kategoria młodzicy -60 kg

I Krystian Paszko

II Kamil Rogala

III Paulina Pietryczuk

IV Adrian Biedrzycki

 

Kategoria młodzicy +60 kg

I Michał Totczyk

II Dominik Zalewski

III Dominik Nowak